Obuwie Ortopedyczne Aurelka Stargard

Obuwie Ortopedyczne Aurelka Stargard
ORTOMOBIL
ul.Wojska Polskiego 16A
73-110 Stargard
Tel. 690 546 923

ortomobil@ortomobil.pl

ORTOMOBIL zakład ortopedyczny został założony dzięki pasji i doświadczeniu osób, które już od wielu lat zajmują się zaopatrzeniem ortopedycznym.
Naszymi klientami zajmuje się profesjonalny i doświadczony zespół techników ortopedów, który pomoże dobrać najbardziej odpowiednie obuwie ortopedyczne dla dzieci.

Obuwie ortopedyczne Aurelka stosowane są w leczeniu powstałych wad postawy u dziecka. Obuwie robione jest na indywidualne zamówienie, na podstawie zaleceń ortopedy i dokładnego pomiaru stopy dziecka. W naszej ofercie znajduje się lista kilkunastu korekcji do wyboru. Niezależnie od tego, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej specjalistyczne i nietypowe zamówienie.

Obuwie ortopedyczne Aurelka wykonane jest z materiałów najwyższej jakości, dlatego wyróżnia je duża trwałość oraz spełniają wysokie normy stawiane na rynku Unii Europejskiej.

Buty Aurelka spełniają swoją funkcję ortopedyczną poprzez to, że optymalnie dopasowują się do stopy i skutecznie korygują wady kończyn dolnych.

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroki wybór obuwia ortopedycznego, obuwia profilaktycznego oraz szeroki asortyment sprzętu rehabilitacyjnego.

Posiadamy umowę z NFZ i pomagamy w uzyskaniu dodatkowego dofinansowania.
Obsługujemy wszystkich zainteresowanych z obszaru miasta Stargard.
ORTOMOBIL - 728 934 343 - Zakład Ortopedyczny Koszalin

Adres:

Szeroka 38

75-814 KOSZALIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

ortomobil@ortomobil.pl

www.ortomobil.pl