Wkładki Ortopedyczne do butów Stargard

Wkładki Ortopedyczne do butów Stargard
Ortomobil
ul. Wojska Polskiego 16A
73-110 Stargard
Tel. 690 546 923

ortomobil@ortomobil.pl

Firma ORTOMOBIL została założona dzięki pasji i doświadczeniu osób, które już od wielu lat zajmują się zaopatrzeniem ortopedycznym. Klientami zajmuje się profesjonalny i doświadczony zespół techników ortopedów, który pomoże dobrać najbardziej odpowiednie wkładki ortopedyczne do butów, by zapobiec chorobom stóp i podnieść komfort chodzenia w obuwiu.

Oferujemy specjalistyczne wkładki do butów o charakterze profilaktycznym, dedykowane do różnego rodzaju problemów. Wśród oferowanych akcesoriów obuwniczych dostępne są między innymi modele dla osób z płaskostopiem poprzecznym. Zastosowanie na co dzień proponowanych przez nas rozwiązań skutecznie zmniejsza dolegliwości bólowe stóp. Dysponujemy także produktami, które absorbują mikrowstrząsy i redukują nacisk, co przynosi ulgę – są polecane między innymi osobom z cukrzycą oraz problemami krążenia.

Wkładki ortopedyczne do butów wykonujemy indywidualnie dla każdego na podstawie odcisku stopy. Indywidualne wkładki ortopedyczne do butów wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Możemy Państwu zaoferować ortopedyczne wkładki dla dorosłych korekcyjne (supinujące, pronujące), oraz dla dzieci nowoczesnej technologii firmy Sidas z bezpłatnym badaniem na podoskopie również wkładki korekcyjne dla dzieci firmy Ormex.

Posiadamy umowę z NFZ i pomagamy w uzyskaniu dodatkowego dofinansowania.
Obsługujemy wszystkich zainteresowanych z obszaru miasta Stargard.
ORTOMOBIL - 728 934 343 - Zakład Ortopedyczny Koszalin

Adres:

Szeroka 38

75-814 KOSZALIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

ortomobil@ortomobil.pl

www.ortomobil.pl