Balkoniki do chodzenia Stargard

Balkoniki do chodzenia Stargard
ORTOMOBIL
ul.Wojska Polskiego 16A
73-110 Stargard
Tel. 690 546 923
ortomobil@ortomobil.pl

Firma ORTOMOBIL została założona dzięki pasji i doświadczeniu osób, które już od wielu lat zajmują się zaopatrzeniem ortopedycznym. Działalność nasza skierowana jest do osób niepełnosprawnych i wszystkich potrzebujących pomocy, zapewniając im niezawodność oraz mobilność.  Klientami zajmuje się profesjonalny i doświadczony zespół techników ortopedów, który pomoże dobrać najbardziej odpowiedni sprzęt, by osobom starszym lub niepełnosprawnym ułatwić codzienne funkcjonowanie.

Takim sprzętem ułatwiającym poruszanie się jest balkonik do chodzenia. Dzięki niemu osoby starsze lub niepełnosprawne mogą się samodzielnie przemieszczać, stają się przez to niezależne.
Balkoniki do chodzenia są wykonane z lekkich stopów aluminium, by osoby użytkujące w razie napotkania przeszkody mogły podnieść bez większego wysiłku. Balkoniki posiadają nakładki antypoślizgowe oraz różnego rodzaju blokady 
bezpieczeństwa. W naszej ofercie posiadamy również balkoniki do chodzenia z dwoma kółkami, a dla osób które potrzebują większej mobilności mamy balkoniki z czterema kółkami. Każdy balkonik do chodzenia ma stopniową regulację wysunięcia nóżek, co pozwala na dopasowanie wysokości do wzrostu użytkownika.

Sprzęt, który posiadamy ma wymagane certyfikaty takich firm jak: Otto Bock, Ossur, Neuhof, Streifeneder, Blatchford.
Oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie doboru optymalnego zaopatrzenia starając się poznać indywidualne potrzeby naszych klientów. W przypadku braku możliwości dojazdu pacjenta do naszych zakładów istnieje możliwość bezpłatnego dojazdu do klienta.

Posiadamy umowę z NFZ i pomagamy w uzyskaniu dodatkowego dofinansowania.
Obsługujemy wszystkich zainteresowanych z obszaru miasta Stargard.

ORTOMOBIL - 728 934 343 - Zakład Ortopedyczny Koszalin

Adres:

Szeroka 38

75-814 KOSZALIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

ortomobil@ortomobil.pl

www.ortomobil.pl