Sklep Ortopedyczny Stargard


ORTOMOBIL Sklep ze Sprzętem Ortopedycznym
ul.Wojska Polskiego 16A
73-110 Stargard
Tel. 690 546 923

Firma ORTOMOBIL została założona dzięki pasji i doświadczeniu osób, które już od wielu lat zajmują się zaopatrzeniem ortopedycznym.
Nasze sklepy ortopedyczne powstał z myślą o Twoim komforcie i zdrowiu, oferując nowoczesne artykuły ortopedyczne. Posiadamy asortyment niezbędny przy zmaganiu się z większością urazów i schodzeń. Niezależnie od tego, czy cierpisz na przewlekłe schorzenia, czy dokucza Ci ból konkretnej partii ciała, sprzęt medyczny, który dostępny jest w naszym sklepie ortopedycznym, zapewni Ci ukojenie i poprawić komfort ruchu.

Oferta naszego sklepu ortopedycznego w Stargardzie skierowana jest do osób niepełnosprawnych i wszystkich potrzebujących pomocy, zapewniając im niezawodność oraz mobilność. Pacjentami zajmuje się profesjonalny i doświadczony zespół techników ortopedów, który udzieli wyczerpujących informacji i pomoże dobrać najbardziej odpowiedni sprzęt, by osobom niepełnosprawnym ułatwić codzienne funkcjonowanie.

Wiemy, jak uciążliwe i niekomfortowe może być korzystanie przez dłuższy czas z wyrobów niedostatecznej jakości. Dlatego produkt wybrany do oferty naszego sklepu ortopedycznego musi zostać wnikliwie sprawdzony pod kątem spełniania wymagań jakościowych i certyfikatów. Dopiero wówczas, gdy nie budzi on naszych najmniejszych wątpliwości, decydujemy się zaproponować go naszym Klientom. Dzięki temu zyskujemy zaufanie coraz większego grona pacjentów. Wybierając wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny mamy pewność, że skutecznie pomaga on w powrocie do zdrowia i przyczynia się do lepszego przebiegu rehabilitacji.

Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy specjalistycznych artykułów i sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci, dorosłych i seniorów. Nasz sklep ortopedyczny w Stargardzie przygotował sprzęt medyczny niezbędny do rehabilitacji i wspierający funkcjonowanie kończyn górnych, kończyn dolnych, stawów czy kręgosłupa.
Sklep Medyczny ORTOMOBIL oferuje sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny wysokiej jakości, przystosowany do różnorodnych potrzeb klientów:
Wózki inwalidzkie
Wózki inwalidzkie dziecięce
Wózki Otto Bock
Wózki Kimba
Wózki Bravo
Wózek aktywny
Foteliki rehabilitacyjne samochodowe
Foteliki rehabilitacyjne dziecięce
Fotelik Noel
Fotelik kaczka
Fotelik Mygo
Fotelik Lars
Łóżka rehabilitacyjne
Stabilizator stawu kolanowego
Stabilizator stawu skokowego
Pionizatory dziecięce
Balkoniki
Aparat Swash
Łuska na opadającą stopę
Pas lędźwiowo-krzyżowy
Aparat na przeprost kolana check
Łuska ToeOff
Wysoka sznurówka
Wkładki ortopedyczne
Sznurówki ortopedyczne
Tutor unieruchamiający staw skokowy
Stabilizator nadgarstka
Gorset ortopedyczny
Lejek silikonowy
Lejek żelowy
Obuwie ortopedyczne
Obuwie profilaktyczne dziecięce
Pończochy kikutowe
Pończochy kikutowe żelowe

Posiadamy certyfikaty takich firm jak: Otto Bock, Ossur, Neuhof, Streifeneder, Blatchford.
Zapewniamy indywidualne podejście oraz doradztwo specjalistów — fizjoterapeutów i techników ortopedów, które pozwoli osiągnąć optymalne efekty rehabilitacji.

Sklep Ortopedyczny Stargard

ORTOMOBIL to sklep ortopedyczny, w którym znajdziesz najbogatszą ofertę sprzętu medycznego ma terenie Stargardu i jego okolic. Jesteśmy fizjoterapeutami z wieloletnim doświadczeniem, dlatego specjalizujemy się w rehabilitacji osób niepełnosprawnych.
Oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie doboru optymalnego zaopatrzenia, starając się poznać indywidualne potrzeby naszych klientów. W przypadku braku możliwości dojazdu pacjenta do naszego sklepu istnieje możliwość bezpłatnego dojazdu do niego na terenie miasta Stargard.
Wybierając nasz sklep ortopedyczny masz pewność, że otrzymasz to, czego potrzebujesz.
Posiadamy umowę z NFZ i pomagamy w uzyskaniu dodatkowego dofinansowania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego Sklepu Ortopedycznego w Stargardzie.

ORTOMOBIL - 728 934 343 - Zakład Ortopedyczny Koszalin

Adres:

Szeroka 38

75-814 KOSZALIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

ortomobil@ortomobil.pl

www.ortomobil.pl