Kule Łokciowe Stargard

Kule Łokciowe Stargard
ORTOMOBIL
ul.Wojska Polskiego 16A
73-110 Stargard
Tel. 690 546 923
ortomobil@ortomobil.pl

Firma ORTOMOBIL została założona dzięki pasji i doświadczeniu osób, które już od wielu lat zajmują się zaopatrzeniem ortopedycznym. Działalność nasza skierowana jest do osób niepełnosprawnych i wszystkich potrzebujących pomocy, zapewniając im niezawodność oraz mobilność.  Klientami zajmuje się profesjonalny i doświadczony zespół techników ortopedów, który pomoże dobrać najbardziej odpowiedni sprzęt, by osobom starszym lub niepełnosprawnym ułatwić codzienne funkcjonowanie.

Najbardziej popularnym sprzętem ułatwiającym poruszanie się są kule łokciowe. Dzięki nim
osoby po urazach ortopedycznych mogą odciążyć chorą kończynę dolną podczas poruszania się przenosząc ciężar ciała na kulę. Również osobom starszym kule łokciowe są bardzo pomocne przy utrzymaniu równowagi.

Kule łokciowe wykonane są z lekkich stopów aluminium. Posiadają nakładki antypoślizgowe oraz odblaski. Większość kuli posiada stopniową regulację, co pozwala na dopasowanie wysokości do wzrostu użytkownika.

Sprzęt, który posiadamy ma wymagane certyfikaty takich firm jak: Otto Bock, Ossur, Neuhof, Streifeneder, Blatchford.
Oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie doboru optymalnego zaopatrzenia starając się poznać indywidualne potrzeby naszych klientów. W przypadku braku możliwości dojazdu pacjenta do naszych zakładów istnieje możliwość bezpłatnego dojazdu do klienta.

Posiadamy umowę z NFZ i pomagamy w uzyskaniu dodatkowego dofinansowania.
Obsługujemy wszystkich zainteresowanych z obszaru miasta Stargard.

ORTOMOBIL - 728 934 343 - Zakład Ortopedyczny Koszalin

Adres:

Szeroka 38

75-814 KOSZALIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

ortomobil@ortomobil.pl

www.ortomobil.pl